Uwaga!
Nasz Alowicz Noel Olesik uzyskał wynik Bardzo dobry w konkursie Kangur matematyczny!
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

szablon-karty-gratulacje-z-kapelusza-ukonczenia 1308-5753

Gratulujemy naszym Maturzystom wytrwałości. Przez cały czas trzymaliśmy za Was kciuki! Tymczasem uczniowie AGA rozkoszowali się czasem "po" egzaminie gimnazjalnym, co stało się inspiracją do zwiedzenia Wrocławia. Natura w ogrodzie japońskim kwitnie, hydropolis uzupełniło naszą potrzebę zdobywania informacji o świecie, a we wrocławskim zoo zaprzyjaźniliśmy się z wesołymi pingwinami. Życzymy Wam wszystkim dużo ciepła w sercu w ten wiosenny czas!

60332986 2515430125156053 3666688218536869888 n

W zakładce REKRUTACJA można zaponać się z aktualnym regulaminem rekrutacji do "ALA". W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej siedziby - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00.

25 maja 2018 roku weszło w życie RODO (GDPR), czyli nowe unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych.

Nasza szkoła dostosowała sie do powyższych wymogów.

Więcej informacji w zakładce "o szkole"

Osoby zainteresowane naszą szkołą zapraszamy na rozmowy - codziennie!

Więcej informacji w zakładce "rekrutacja"

sklejka1 Custom